niedziela, 19 czerwca 2016

Nowa współpraca - ogród pokazowy

Z radością informujemy, że właśnie zaczynamy pracę nad ogródkiem pokazowym. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Lafarge specjalistów w zakresie cementów, kruszyw i betonów. Nasz wspólny projekt ma przedstawić możliwości firmy Lafarge w zakresie małej architektury betonowej wykonywanej na miejscu u klienta. Wspólnie planujemy budowę nowoczesnego ogrodu warzywnego, w którym z betonu dekoracyjnego Artevia zostaną wykonane ścieżki, murki oraz ściana. Naszym zamierzeniem jest stworzenie wnętrza, w którym wyraźnie widać będzie równowagę pomiędzy architekturą, a zielenią. Nie będzie to kolejny typowy showroom, ale tętniący życiem ogród!!
 


Elementy ze stali (bramki, ławeczki według naszego projektu) wykona firma F.H.U Hubeny, a duże drzewa owocowe dostarcza Szkółka drzewiarska Fisher.
Trwają prace przygotowawcze. O postępach w pracy będziemy informować na stronach naszego bloga, na naszym fanpage oraz na fanpage Lafarge Polska

Zachęcamy do śledzenia naszych wspólnych poczynań!!
Projekt jest przełomowym krokiem we współpracy projektant - firma oferująca produkt - inwestor

W kolejnych wpisach postaramy się także przedstawić zalety betonów dekoracyjnych i możliwości wykonania z betonu Artevia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz